Search
Search
Meny
Background

Kontakter til lokalpresse

Trøndelag  
Trønder Avisa
Margrete Konstad
Politisk journalist
margrete.konstad@t-a.no
906 82 712
Adresseavisa
Siv Sandvik
Politisk journalist
siv.sandvik@adresseavisen.no
Trønderbladet
Liv Helen Vaagland
Redaksjonssjef
liv@tronderbladet.no
982 60 452
 
   
Hordaland  
Bergensavisen
Tommy Duesund
Nyhetsredaktør/politisk
tommy.duesund@ba.no
900 72 367
Bergens Tidende
Jens Kihl
Kommentator
jens.kihl@bt.no
   
Møre og Romsdal  
Sunnmørsposten
Jan Erik Røsvik
Politisk redaktør
jan.erik.rosvik@smp.no
992 71 143
 
   
Nordland  
Avisa Nordland
Vibeke Madsen
Nyhetsredaktør
vm@an.no
913 92 249
Helgelendingen
Marit Almendingen
Nyhetsredaktør
marit@helg.no
934 53 825
   
Troms  
Nordlys
Skjalg Fjellheim
Politisk redaktør
skjalg.fjellheim@nordlys.no
905 21 010
iTromsø
Martin Lægland
Politisk redaktør
martin@itromso.no
480 50 533
Harstad Tidende
Frank Roger Roksøy
Redaktør
frr@ht.no
951 08 429
 
   
Finnmark  
Finnmarken (iFinnmark)
Stian Eliassen
Redaktør
ste@ifinnmark.no
982 60 555
Altaposten
Jarle Mjøen
Politisk redaktør
jarle@altaposten.no
977 76 656
   
Vestfold  
Tønsberg blad
Marie Olaussen
Samfunnsredaktør
marie.olaussen@tb.no
906 03 275
Østlands-Posten
Erik Werner Andersen
Nyhetsredaktør
erik.werner.andersen@op.no
920 43 374
   
Rogaland  
Rogalands Avis
Stein Roger Fossmo
Politisk journalist
stf@rogalandsavis.no
975 24 795
Stavanger Aftenblad
Geir Søndeland
Politisk journalist
geir.sondeland@aftenbladet.no
932 06 292
   
Akershus  
Budstikka
Nils Johan Dahl
Politisk journalist
nilsjohan.dahl@budstikka.no
975 98 168
Romerikes Blad
Lars M. J. Hansen
Samfunnsredaktør
laha@rb.no
918 93 817
LUKK Close

BLI MEDLEM

Denne siden er en medlemsfordel og derfor forbeholdt medlemmer av Sponsor- og Eventforeningen.

Vi flytter over på nytt medlemssystem. Er du medlem vil du i løpet av noen dager motta invitasjon til vårt nye system slik at du kan logge inn.
BLI MEDLEM
LOGG INN